This website uses cookies to enhance your browsing experience.
lt_LT

Apie maisto švaistymą –

kas, kodėl ir kaip?

Maistas per daug vertingas, kad jį išmestume

Mes padedame žmonėms mėgautis geru ir kokybišku maistu, bet lygiai taip pat ir skatiname jo nešvaistyti. Mes esame įsipareigoję pirkėjus ne tik džiuginti savo skaniaisiais produktais, bet ir paskatinti teigiamiems pokyčiams. Paprasčiau tariant, manome, kad maistas yra per daug vertingas, kad jį išmestume, tad maisto švaistymas turėtų būti socialiai nepriimtinas.

Galite pagalvoti, kad tai nėra aktuali problema mums, bet ar žinojote, kad Baltijos šalyse per metus iššvaistoma maždaug 1 152 000 000 kg maisto? Vidutiniškai vienas žmogus išmeta 187kg per metus. Šis skaičius prilygsta 267-iems išmestiems „Hellmann’s“ 650 ml talpos stiklainiams. Paprastai tai atsitinka dėl to, jog trūksta idėjų ar noro išbandyti naujus receptus... Tuo tarpu šaldytuve esantys ingredientai gali sugesti. Nesijaudinkite, mes jums padėsime! Maisto švaistymas yra pasaulinė ir kiekvieno iš mūsų problema, todėl visi mes turime prisidėti prie šios problemos sprendimo. Nesvarbu, ar esate ūkininkas, ar atstovaujate mažmeninę prekybą, vyriausybę, ar esate tiesiog „Hellmann’s“ mylėtojas.

Jums įdomu kaip „Hellmann’s“ prekės ženklas prisideda prie šios problemos sprendimo? Kadangi mes teigiame, kad maistas yra per daug vertingas, kad jį išmestume, nusprendėme jus įkvėpti paprastais maisto likučių receptais ir įvairiausiais patarimais! Sekite mūsų rekomendacijas, sužinokite kaip su „Hellmann’s” galite pagaminti įvairiausių gardžių patiekalų, tik iš to, ką jau turite šaldytuve, ir prisidėkite prie šio judėjimo!

Receptai išsigelbėjimui
Savaitinis maisto planas
Savaitinis maisto planas
PLASTIKO REVOLIUCIJA

„Hellmann’s“ teigia: mažiau švaistymo – daugiau skonio! Kaip jūs žinote, mes darome viską, kad padėtume žmonėms mėgautis geru, kokybišku maistu ir skatiname mažiau jį švaistyti. Manome, kad mėgautis maistu pilnavertiškai, be kaltės jausmo, mes galime tik tuomet, kai tai nedaro žalos mūsų pačių planetai. Štai kodėl mes esame pasiryžę kovoti su produktų pakuočių atliekomis - iki 2025-ųjų metų visų „Hellmann’s” majonezo produktų pakuotės bus gaminamos iš perdirbto ar pakartotinai perdirbamo ar kompostuojamo plastiko! Ir, žinoma, tai tik pradžia siekiant sumažinti plastiko atliekų kiekį pasaulyje.

SUŽINOKITE, KAIP JŪS GALITE PRISIDĖTI:

Kodėl turėtumėte teikti pirmenybę produktams, kurių pakuotės pagamintos iš perdirbto plastiko? Kokia to nauda? Kiekvieną kartą, kai pasirenkate „Hellmann’s“, prisidedate prie mūsų veiksmų mažinti atliekų kiekį pasaulyje. Perdirbto plastiko naudojimo privalumai aplinkai:

  • Sumažina į sąvartynus nukeliaujančių atliekų kiekį.
  • Palaiko atliekų perdirbimą.
  • Reikalauja mažiau gamtos išteklių, tokių kaip nafta.
  • Reikalauja mažiau energijos ir sumažina išmetamo CO2 kiekį.

Švarios pakuotės bus geriau perdirbamos nei purvinos. Mes raginame jus visuomet sunaudoti visą „Hellmann’s“ produktą, o jūs tokiu būdu prisidėsite prie mažesnio maisto švaistymo ir pakuočių atliekų mažinimo.

Kaip vartotojai turėtų rūšiuoti naująsias pakuotes?

Vartotojai gali rūšiuoti „Hellmann’s“ majonezo stiklainį ar išspaudžiamą plastikinę pakuotę. Prieš rūšiuojant plastikinę pakuotę, nuo jos reikėtų nuimti susitraukiantį apvalkalą ir dangtelį. Mes raginame visus vartotojus prieš rūšiuojant išvalyti stiklainius ir išspausti visą produktą iš plastikinių pakuočių bei laikytis vietinių savivaldybių atliekų perdirbimo nurodymų.