This website uses cookies to enhance your browsing experience.
Mums rūpi tvarumas

Ant kraiko laikomų vištų kiaušiniai 

Kasmet mes pagaminame daug majonezo, o tai reiškia, kad sunaudojame daug kiaušinių. Mūsų įsipareigojimas naudoti tik ant kraiko laikomų vištų kiaušinius turi didžiulį poveiki vištų gyvenimo kokybei. Mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad pasiekėme išsikeltą tikslą savo produkcijoje naudoti tik ant kraiko laikomų vištų kiaušinius. Mes taip pat esame vienintelis prekinis ženklas, kuris naudoja tikrus kiaušinių trynius, o ne miltelius.

Atsakingai išgaunami aliejai

Tiekėjus renkamės pagal tai, kaip jie surenka derlių. Mes užtikriname, kad aliejus mūsų produkcijai tiekiantys ūkiai vykdytų atsakingo ūkininkavimo praktiką, tausojančią žemę ateities kartoms.

Tvariai auginti ir surinkti pomidorai

Visi „Hellmann’s“ kečupai gaminami tik iš tvariai augintų ir surinktų pomidorų. Kečupų sudėtyje taip pat nėra jokių konservantų, jie gaminami iš tikrų ir grynų ingredientų.

Mes manome, kad tikri pomidorai yra gero ir kokybiško kečupo pagrindas. Mes užtikriname, kad mūsų pomidorai – aukščiausios kokybės. Taip pat mes žinome, kad geriausio skonio pomidorai atkeliauja tik iš gerai ir atsakingai prižiūrimų vietų. Štai kodėl mes esame įsipareigoję savo kečupus gaminti tik iš tvariai augintų ir surinktų pomidorų. Be to, kad tai suteikia pomidorams aukštesnę kokybę, tvarios ūkininkystės praktika taip pat saugoja žemę ateities kartoms.