This website uses cookies to enhance your browsing experience.
Mūsų istorija

1903

Jau būdamas keturiolikos Ričardas Helmanas rodė savo meilę maistui. Tuomet jis buvo mokiniu maisto parduotuvėje, bet tikrąją sėkmę jis atrado persikėlęs į Niujorką.

1913

Ričardas sutiko savo žmoną Margaretą, kuri buvo delikatesų krautuvėlės savininkų dukra. Būdami kartu jie suprato, kad turi svajonę įkurti parduotuvę – taip gimė „Hellmann's Delicatessen“.

1920

Galiausiai pora Niujorko širdyje – Columbus alėjoje Manhetene – atidarė gastronomijos krautuvėlę. Joje Ričardas pradėjo kurti dabar jau legendiniu tapusį majonezą. Siekiant sukurti kreminės tekstūros ir skonio šedevrą, stiklainiai iki pat jų kraštų buvo nuolat pripildyti skaniuoju mišiniu.

1921

Produktas buvo tobulintas iki kol klientai įsitikino, kad tai yra geriausias majonezas. Didžiuodamasis savo gaminiu, Ričardas ant geriausios kokybės majonezo stiklainių uždėjo mėlyną juostą. Šis mėlynos spalvos juostos standartas ir dabar, prabėgus daugybei metų, vis dar yra susietas su aukščiausia kokybe.

1922

Ričardas atidarė majonezo fabriką San Franciske ir didžiausią majonezo gamykla pasaulyje Long Ailendo mieste, Niujorke. Tais pačiais metais Čikagoje pristatyta pirmoji „Hellmann's“ majonezo receptų knygą. Tad per mažiau nei penkiolika metų Ričardas Helmanas sukūrė visiškai naują pramonę – per rekordinį laiką „Hellmann's“ tapo pasaulio mėgstamiausiu majonezu dėl savo išskirtinio, maistą galinčio pagardinti skonio. Ričardas tikėjo – malonumas valgyti yra svarbus, o šis įsitikinimas ir šiandien formuoja mūsų darbą.