This website uses cookies to enhance your browsing experience.
PIRK HELLMANN`S IR LAIMĖK

Žaidimo „Pirk bet kurį „Hellmann’s“ produktą ir laimėk“

taisyklės ir sąlygos

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Žaidimo organizatorius yra UAB „Sorbum LT“, registracijos Nr. 125767647, adresas: J. Jasinskio g. 16G, Vilnius, el. paštas: [email protected]

1.2. Žaidimas vyksta visose parduotuvėse, esančiose Lietuvos Respublikos teritorijoje (toliau – Žaidimo vieta).

1.3. Žaidimas prasideda 2019 m. rugpjūčio 1 d. ir baigiasi 2019 m. rugsėjo 30 d. (toliau – Žaidimo laikotarpis).

2. Prizų fondas

2.1. Žaidime yra galimybė laimėti 15 vnt po 100 EUR dovanų kuponų apsilankymui restorane. Restoranų sąrašas pateikiamas priede NR.1.

2.2. Kiekvienas žaidime užsiregistravęs dalyvis, kurio registracija atitinka 3 punkte nurodytas sąlygas, laimi specialų pasiūlymą apsilankyti priede NR. 1 nurodytuose restoranuose Baltijos šalyse.

3. Žaidimo eiga ir dalyvavimo jame sąlygos

3.1. Norintis dalyvauti žaidime asmuo Žaidimo laikotarpiu Žaidimo vietoje turi pirkti bet kurią „Hellmann’s“ pakuotę.  Po nurodytas sąlygas atitinkančio pirkimo asmuo gali dalyvauti žaidime.

3.2. Asmenys, įsigiję Žaidimo produktų, turi interneto svetainėje www.greattasteclub.com registruoti pirkinio kvito numerį ir trinti virtualią loterijos kortelę.

3.3. Užsiregistravęs Žaidimo 3.2 punkte nurodytu būdu, Žaidimo dalyvis prisiima visą atsakomybę už informacijos teisingumą, tikslumą ir klaidas įvedant informaciją. Neteisingai ar nepilnai užregistruoti duomenys nagrinėjami nebus, o juos pateikęs asmuo bus šalinamas iš Žaidimo dalyvių sąrašo.

3.4. Vienas dalyvis gali registruotis Žaidime neribotą kiekį kartų, kiekvieną kartą įsigijęs bet kurių Žaidimo produktų ir registruodamas naują unikalų pirkinio kvito numerį – tai padidina šansus laimėti.

3.5. Viso Žaidimo metu vienas užregistruotas kvito numeris gali laimėti tik 1 (vieną) prizą.

3.6. Pirkinio kvitą būtina išsaugoti tik laimėtojams ir jį reikės pateikti atsiimant prizą.

3.7. Pirkinio kvite turi aiškiai matytis pirkinio kvito numeris, kuris turi atitikti registruotą Žaidime pirkinio kvito numerį, pirkinio kvito data ir Žaidimo prekių, įsigytų Žaidimo laikotarpiu, pavadinimai bei kaina.

3.8. Registruodamasis dalyvis automatiškai išreiškia savo sutikimą, kad jo asmens duomenys būtų naudojami  Žaidimo administravimo (registracijų kaupimas, laimėtojų nustatymas, laimėtojų skelbimas, prizų išdavimas) tikslais ir suteikti Žaidimo organizatoriui. Visa asmeninė informacija yra laikoma visiškai konfidencialia. Žaidimo dalyvių pateikta su dalyvavimu Žaidime susijusi informacija ir asmeniniai duomenys apibendrinami, apdorojami ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos įstatymų ir norminių aktų reikalavimus dėl asmens duomenų apsaugos.

4. LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS

4.1. Prizų laimėtojai nustatomi iškart registruojant pirkimo čekį www.greattasteclub.com ir trinant virtualią loterijos kortelę.

5. LAIMĖTOJŲ SKELBIMAS

5.1. Žaidimo laimėtojai turi susisiekti su Žaidimo organizatoriumi (+370 61691101, [email protected])

6. PRIZŲ ATSIĖMIMAS

6.1 Laimėtojas, norintis gauti prizą, turi susisiekti su Akcijos organizatoriumi nurodytais kontaktais ir susitarti dėl prizo atsiėmimo (+370 61691101, [email protected]) iki 2019 m. spalio 15 d. Prizus galima atsiimti UAB ,,Sorbum“ J.Jasinskio g. 16G, Vilnius arba pagal susitarimą kituose didžiuosiuose miestuose.

6.2 Jei Žaidimo laimėtojas yra nepilnametis, pateikti už jį duomenis turi vienas iš tėvų ar globėjų, taip pat jis turi pateikti savo asmens tapatybę ir globą patvirtinantį dokumentą.

6.3. Atsiėmęs prizą, laimėtojas neturi teisės kreiptis į Žaidimo rengėjus ar kitas instancijas su pretenzijomis dėl prizo.

6.4. Laimėtojas, kuris nepateiks 8.1. punkte išvardintų dokumentų bei kitų prizų distribucijai reikalingų duomenų iki numatyto termino pabaigos, praras teisę į prizą ir jis liks Žaidimo Užsakovo nuosavybėje.

6.5. Žaidimo rengėjai neatsako už galimus prizų laimėtojų nuostolius, patirtus naudojant prizus.

6.6  Prizas nekeičiamas į kitą prizą ar grynuosius pinigus.

6.7. Žaidimo rengėjai neatsako už Žaidimo dalyvių pašalinimą iš lošimo ir prizų neišdavimą, jei Žaidimo dalyvis nesilaiko šių taisyklių, jo pateikta informacija yra neteisinga ar netiksli.

7. UŽSAKOVO ATSAKOMYBĖ

7.1. Užsakovas neatsako už prizų išdavimą, jei dalyvis registracijos metu neteisingai užpildė duomenis.

7.2. Užsakovas neatsako už internetinio ryšio trikdžius. Atsiradus techniniams nesklandumams, keliantiems kliūtis organizuojamos Žaidimo vykdymui, Užsakovas deda visas galimas pastangas kuo greičiau jas pašalinti.

7.3. Užsakovas pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles ir sąlygas bei įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti internetinėje svetainėje www.greattasteclub.com

8. SKUNDŲ PATEIKIMO IR NAGRINĖJIMO TVARKA

8.1. Visos Žaidimo taisyklės, nustatytos šio dokumento, yra galutinės ir vienodos visiems Žaidimo dalyviams.

8.2. Žaidimo dalyviai turi teisę reikšti pretenzijas dėl Žaidimo vykdymo iki 2019.11.30, pateikdami raštišką pareiškimą UAB Sobum J. Jasinskio g. 16G, Vilnius. Į visas pretenzijas bus atsakyta per 30 kalendorinių dienų. Telefonas +370 61691101 (darbo dienomis 10.00–17.00).

8.3. Visi skundai bus sprendžiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

9. PAPILDOMA INFORMACIJA

9.1 Papildoma informacija teikiama telefonu +370 61691101 (darbo dienomis 09.00–17.00), [email protected]

Priedas Nr.1

Restoranas Kiekis Adresas Pasiūlymas Patiekalai
Miesto sodas 1 Laisvės al. 93, LT-44292 Kaunas 30% nuolaida pasirinktam patiekalui (dešiniame stulpelyje) 1) Kalakutienos krūtinėlė su „Hellmann’s“ Samba padažu
2) Brandinta kiaulienos filė, tiekiama su BBQ padažu
3) Burgeris su jautiena ir mėsainių padažu
4) Burgeris su lašiša ir kaparėlių padažu
5) Tacos su falafeliais, guacamole ir 1000 salų padažu
Seni Vartai 1 Savanorių pr. 290, a, LT-49473 Kaunas 30% nuolaida pasirinktam patiekalui (dešiniame stulpelyje) 1) Duonos rinkinys prie alaus
2) XXL rinkinys prie alaus
3) Kiaulienos karka
4) Jautienos didkepsnis
5) Kiaulienos šašlykas
PARKAS 1 Kalniečių parkas 30% nuolaida pasirinktam patiekalui (dešiniame stulpelyje) 1) Kempiniuko sūrainis su vištiena
2) XXL mėsainis su jautiena
3) Mėsainis su jautiena
4) Mėsainis su plėšyta kiauliena
5) Suktinukas „Fajita“ su jautiena
6) Suktinukas „Fajita“ su plėšyta vištiena ir BBQ padažas
7) Kiaulienos sprandinės kepsnys ant žarijų
SALA 1 Karaliaus Mindaugo pr. 50, LT-44334 Kaunas 30% nuolaida pasirinktam patiekalui (dešiniame stulpelyje) 1) Cezario salotos su skrudinta rūkyta šonine ir putpelių kiaušiniais, skanintos kietojo sūrio drožlėmis
2) Šviežių daržovių salotos su keptu sūriu, skanintos česnakiniu padažu
3) Kiaulienos sprandinės kepsnys, patiekiamas su grilintomis daržovėmis, apkeptomis bulvėmis ir BBQ padažu
4) Vištienos krūtinėlė užkepta ananasais, patiekiama su šviežiomis daržovėmis ir perliniu kuskusu, skaninta apelsinų- garstyčių padažu
5) Kreminės varškės desertas  su medumi ir persikais
Meat Busters 2 Kauno g.35, Vilnius ; PC Ozas (3 aukštas)
Ozo g. 18, Vilnius
30% nuolaida pasirinktam patiekalui (dešiniame stulpelyje) 1) Busterio Cheeseburger „365 grams“
Kebabery 1 V.Kudirkos g.37, Druskininkai 30% nuolaida pasirinktam patiekalui (dešiniame stulpelyje) 1) Didelis kebabas lavaše
Kavos era 3 Savanorių pr. 6, Vilnius 03116
1a. Gourmet Panorama ,SALTONIŠKIŲ G. 9, Vilnius
Uptown Bazaar, Kauno g. 16, Vilnius
30% nuolaida pasirinktam patiekalui (dešiniame stulpelyje) 1) Omletai- Gardusis/Vegetriškas/Itališkas/Graikiškas
2) Amerikietiškas beigelis (BLT)
3) BBQ poliarinis suvožtinis
Radailių Dvaras 1 Pušyno g. 9 , Radailiai, Klaipėdos raj. 30% nuolaida pasirinktam patiekalui (dešiniame stulpelyje) 1) Kiaulienos šonkauliukai kepti ant grotelių
2) Kiaulienos sprandinės kepsnys
3) Kiaulienos sprandinės šašlykas
4) Vištienos šlaunelių mėsos šašlykas
5) Vištienos filė įdaryta voveraitėmis
“Boulingas” 1 Gamyklos g. 1, Mažeikiai 30% nuolaida pasirinktam patiekalui (dešiniame stulpelyje) 1) Jautienos patiekalams
2) Vištienos patiekalams
3) Kiaulienos patiekalams
4) Žuvies patiekalams
5) Miltiniams patiekalams
6) Bulviniams patiekalams
7) Burgeriams
8) Salotoms
9) Picoms