This website uses cookies to enhance your browsing experience.
Streetburgers

15% nuolaida šiems mėsainiams:

– Anties mėsainis (Meža iela 4a, Rīga; Blaumaņa iela 10, Rīga; Brīvības iela 3/7, Liepāja)

– Elnių mėsainis (Meža iela 4a, Rīga; Blaumaņa iela 10, Rīga)

– Vištienos Brie mėsainis (Meža iela 4a, Rīga; Blaumaņa iela 10, Rīga; Vecpilsētas iela 8a, Rīga; Jomas iela 61, Jūrmala; Brīvības iela 3/7, Liepāja)

– Žuvies mėsainis (Meža iela 4a, Rīga; Blaumaņa iela 10)

– Portabello grybų mėsainis (Meža iela 4a, Rīga; Blaumaņa iela 10, Rīga; Vecpilsētas iela 8a, Rīga; Jomas iela 61, Jūrmala; Brīvības iela 3/7, Liepāja)

– Ghetto mėsainis (Vecpilsētas iela 8a, Rīga; Jomas iela 61, Jūrmala)

– Graikiškas avienos mėsainis  (Vecpilsētas iela 8a, Rīga; Jomas iela 61, Jūrmala)

– Tropinis atsipalaidavimo mėsainis  (Vecpilsētas iela 8a, Rīga; Jomas iela 61, Jūrmala)

– Maltos kiaulienos mėsainis (Brīvības iela 3/7, Liepāja)

Street Burger – tai latvių sugalvotas konceptas mėsainiams. Pirmoji mėsainių vieta buvo atidaryta 2013 m. vasario mėn. Dabar mes esame 5 vietose – Rygos širdyje, senamiestyje, Āgenskalne, Jūrmaloje ir Liepojoje. Nuo pat pradžių mūsų ideologija nepasikeitė, ir mes toliau augame kiekvieną dieną. Mes siūlome daugiau nei 20 mėsainių, įskaitant ir vegetariškus, todėl kiekvienas gali rasti kažką sau. Street Burgers remia sveiką gyvenimo būdą ir sveikus mėsainius, o skonis visada bus mūsų prioritetas. Štai todėl mes rūpinamės kiekviena mėsainių sudedamąja dalimi. Mes naudojame tik aukščiausios kokybės produktus, kurie ruošiami mūsų virtuvėje kiekvieną dieną. Mūsų jautienos mėsainiai yra gaminami iš geriausių jaučių, kurie buvo šeriami žole, dalių. Mūsų avienos mėsainių sudedamosios dalys – iš vietinių ūkių. Mes naudojame paukštieną ir kiaulieną, auginamą be antibiotikų, duona iš vietos kepyklos (ir pagaminta specialiai mums kasdien), šviežias daržovės ir Latvijoje laisvai užaugintų vištų kiaušinius. Siūlome ne tik mėsainius, bet ir salotas bei įvairius užkandžius, platų alaus ir nealkoholinių gėrimų, skanių ledų kokteilių, kokteilių, kavos ir kt asortimentą. Greitai ir draugiškai mes aptarnausime kiekvieną svečią. Mūsų filosofija – būti sąžiningu mūsų klientams ir suteikti viską, ką galima rasti čia LATVIJOJE. Jautiena ir ėriena iš Latvijos kaimo – mes ja didžiuojamės! Čia kiekvienas mėsainis yra paruoštas ant atviros liepsnos grotelių, todėl šiandien galite mėgautis geriausiais patiekalais. Ir rytoj paprašykite kito.